Fotografie hrají v životě člověka velkou roli.
Uchovávají významné vzpomínky, prezentují umění, nebo vyprávějí příběh naší společnosti. Vysoce kvalitní obrazová produkce je základním kamenem toho, co děláme.

FineArt / Giclée

Giclée je proces vytváření uměleckých tisků z digitálního zdroje pomocí inkoustových tiskáren. Používáme pigmentové inkousty Epson Ultrachrome a řadu vysoce kvalitních papírů od Hahnemühle. Předpokládaná životnost je více než 100 let před znatelným vyblednutím. 

Montáž a laminace

Dokončení tisku se skládá z paspartování, laminace a rámování. Z naší bohaté nabídky jistě najdete vhodnou montážní desku, ať už je obraz určen do předsíně domova, galerie nebo do deště. 

Archivní montáž je proces montáže tisku nebo fotografie na materiál, který se časem neznehodnocuje a kde tisk neutrpí degradaci v důsledku montážního procesu. Používáme přilnavou montážní fólii PH Neutral, takže je kompatibilní s citlivými papíry FineArt. 

Laminace je ochranná fólie, která se aplikuje na váš tisk a pomáhá minimalizovat poškození vašeho tisku poškrábáním, UV zářením, nečistotami a otisky prstů.


Jsme hrdí, že si nás společnost Hahnemüehle vybrala a v roce 2018 nás certifikovala, jako svého partnera. Na světě je jen velmi málo společností, které se mohou pyšnit tak dlouhou firemní historií jako Hahnemühle. Společnost Hahnemühle byla založená v roce 1584 jako papírna ve městě Solling v Německu. Držitelé takové certifikace dosahují srovnatelné kvality po celém světě a jsou vyhledávanými dodavateli grafiků a fotografů.

Sledujte nás na sociálních sítích a nic vám neunikne.