Fólie 3M jsou světovou jedničkou. Jejich aplikací Vám nabízíme nejlepší možné řešení u polepu vašich produktů a jejich prodeje.

Řezaná grafika

Nejpopulárnější a nejlevnější řešení dekorace produktu nebo interiéru prodejny je řezaná grafika. Jedná se o vyřezávání textů, firemního loga, jednoduché grafiky a podobně. Grafika může být vícebarevná, fólie lze vrstvit. K výrobě používáme kvalitní samolepící fólie značky 3M v mnoha barevných odstínech. Materiály vybíráme s ohledem na oblast použití, požadovanou životnost, předpokládané zatížení a další podmínky.

Tištěná grafika

Grafika na stěnu

Tuto fólii určenou pro tisk můžeme použít k aplikaci jak do interiéru, tak do exteriéru. Díky speciální technologii dokonale přilne i na strukturovaný podklad, jako je například cihlová zeď a vytvoří jedinečný a poutavý efekt.

Reklama na podlahu

Dle průzkumů je reklama na podlahu nejsnáze zapamatovatelná v porovnání s ostatními druhy reklamy. Nabízíme Vám aplikaci textů, firemního loga, jednoduché grafiky a podobně. Fólie 3M využívané pro aplikaci reklamy na podlahu se vyznačují především vysokou mechanickou odolností, fólie je vybavena protiskluzovou vrstvou s certifikací, velice dobře přilne k jakémukoli povrchu (dlažba, litá podlaha, linoleum, parkety, beton, asfalt) a lze ji odstranit bez porušení podkladu.